Rozšiřujeme nabídku školení o oblast veřejných zakázek

Vzhledem k rostoucí poptávce po školení v oblasti veřejných zakázek rozšiřujeme své aktivity do této oblasti. V souvislosti s tím jsme posílili náš tým o několik zkušených lektorů/právníků.

Vzhledem k rostoucí poptávce po školení v oblasti veřejných zakázek rozšiřujeme své aktivity do této oblasti. V souvislosti s tím jsme posílili náš tým o několik zkušených lektorů/právníků. Školení pro Vás připraví na míru jak z obsahového, tak i časového hlediska. Naše školení Vám pomohou lépe se zorientovat v problematice ovládání elektronických nástrojů, práce s profilem zadavatele, přípravy a podávání nabídek na veřejné zakázky a dalších tématech.

V případě zájmu o tato témata školení nás kontaktujte.

David Horák
info@aschool.cz
+420 734 108 401

Chcete se jen na něco zeptat?